Miley Cyrus na vlastní kůži

27. 06. 2010 | † 21. 06. 2012 | kód autora: RLW

... Stejně jako drsná rockerka, kterou je bez pochyby také.

Foto: Disney Channel

 
 
 
20.12.2009  05:00Zpěvačka Miley Cyrus (17), představitelka hlavní role v populárním seriálu Hannah Montana, objíždí svět se svou show. Odměnou za hodiny strávené na cestách jsou nadšené ovace, jekot a řev na jejích koncertech. Redaktorka Blesk.cz na jednom takovém byla v prosinci v Londýně.

Atmosféra k neuvěření

Už před londýnskou O2 arénou, kde se koncert odehrával, bylo jasné, že se chystá koncert opravdové hvězdy. Všude pobíhaly holky ve věku šest až šestnáct let oblečené přesně podle svého idolu Miley. Buď v podobném oblečení, jako Miley nosí v seriálu, nebo aspoň v tričku s Mileyinou fotkou. A po vstupu do hlavního prostoru arény atmosféra ještě dostala na intenzitě.


Foto: profimedia.cz


Na minutu přesně

Koncert měll začít v 19.30 a hned po zhasnutí světel v hledišti se spustil zběsilý řev. Ten po příchodu Milenina bratra Trace ještě zesílil, ale odevšud bylo během celé jeho asi půlhodinové produkce slyšet jen jedno: My chceme Miley, my chceme Miley! S přestavením pódia pro hlavní hvězdu večera si ale pořadatelé dávali pěkně načas. Proluka byla dohromady skoro tři čtvrti hodiny, během které se napětí neuvěřitelně stupňovalo. Ty nejšťastnější z fanynek se s Miley dokonce setkaly tváří v tvář – ta totiž i s bratrem procházela davem pod pódiem a s úsměvem se s nimi zdravila a objímala. Přehlédnout to nešlo. Zběsilý řev byl totiž opravdu k nepřeslechnutí.

Samotný nástup Miley na pódium byl také grandiózní. Pyrotechnické efekty, světla a hudba, které se stejně skoro nepodařilo přehlušit jásající publikum. Ovacím a nadšení takového kalibru prostě nejde nepodlehnout. A ve chvíli, kdy se Miley při singlech Fly (moucha) a I love rock´n´roll od Joan Jett & The Blackhearts vznášela ve vzduchu divákům nad hlavou, nebylo pochyb o tom, že dobře ví, jak všechny dostat do varu.


Foto: Disney Channel


Bezchybná produkce


Na koncertu jako takovém bylo znát, že Miley za sebou má tým profesionálů a že tvrdě dře, aby ze sebe na pódiu mohla vydat opravdu všechno. Vystřídala nespočet různých kostýmů, párkrát si dala několik minut oddech, aby nabrala dech a dala aspoň chvíli odpočinout svým hlasivkám, které rozhodně dostávaly zabrat – jen vystoupení samotné Miley trvalo dvě hodiny. Na jeho konci byly rozjásané a energií a nadšením sršící oči holek, pro které to byl určitě nejlepší vánoční dárek na světě.Foto: profimedia.cz


V České republice se na podzim konala soutěž Staň se hvězdou kanálu Disney Channel, který Hannu Montanu natáčí. Vyhrála ji jedenáctiletá Bára Kubešová, která se na pódiu dokázala odvázat minimálně stejně skvěle jako Miley.

ČLÁNEK je z WEBU Blesk.cz


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.